CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI BIŻUTERII SWAROVSKI PRAWDY I MITY

26-07-2019

 

Klienci często zadają nam pytanie o certyfikat autentyczności użytych kryształów. Kamienie jakich używamy do tworzenia naszej biżuterii Swarovski są w 100% oryginalne. Od lat współpracujemy z największymi dystrybutorami półfabrykatów Swarovski oraz okazjonalnie bezpośrednio z firmą Swarovski.

Nasza biżuteria tworzona jest z komponentów Swarovski, które początkowo nazwane zostały przez producenta  Swarovski Crystallized, potem Swarovski Element's a obecnie po prostu Swarovski Crystals. Firma rozwija się dynamicznie, a więc dokonuje zmian w swoich kolekcjach.

Firma Swarovski jest również producentem własnej, autorskiej biżuterii opartej na stali szlachetnej i kryształach.

W kategorii biżuterii mamy zatem do czynienia z dwoma rodzajami wyrobów: biżuterii z komponentami Swarovski oraz biżuterii z fabryki Swarovski. Dla obu tych grup jest inny certyfikat.

 

Firma Fiodo jako producent biżuterii z elementów Swarovski oferuje Państwu unikatowy certyfikat autentyczności z pieczęcią hologramową. Certyfikat ten wykonany jest według oficjalnych wytycznych i zaakceptowany jest przez firmę Swarovski. Dokument taki wystawia producent oraz designer i jest to forma oświadczenia zobowiązująca do wykonywania wyrobów tylko z oryginalnych komponentów. Kupując naszą biżuterię o wartości powyżej 40 zł otrzymują Państwo taki właśnie certyfikat.

 

Firma Swarovski jako producent własnej biżuterii również dołącza swój certyfikat. Jest to certyfikat z niebieskim łabędziem. Taki certyfikat otrzymają Państwo TYLKO dla tego rodzaju biżuterii.

 

Na rynku są również podmioty, które posiadają okrągły certyfikat hologramowy. Ten certyfikat również wystawiany jest dla rękodzielników, czyli firmy, które same tworzą biżuterię z komponentów Swarovski. Produkt w ŻADEN sposób nie różni się od innych. Mitem jest jakoby wyroby z tym certyfikatem były lepsze czy bardziej wyjątkowe. Umowa na zastosowanie tego rodzaju certyfikatu spowodowałaby znaczne podwyżki cen naszych wyrobów, więc troszcząc się o naszych klientów nie zdecydowaliśmy się na to rozwiązanie.

 

 

Kupując wyroby w naszym sklepie internetowym mogą mieć Państwo pewność, że użyte kryształy pochodzą z legalnego źródła i są oryginalne. Jeśli ze względów technicznych byliśmy zmuszeni użyć produktów innej firmy co czynimy tylko w wyjątkowych modelach informacja taka znajduje się w opisie produktu.

Kupując u nas dostajesz oryginał jak poniżej.

https://www.fiodo.pl/category/kolczyki-dlugie

 

Zapraszamy!