KOLCZYKI SREBRNE CIEKAWE WZORY STER, GWIAZDA A MOŻE ŚNIEŻYNKA ?

07-11-2020

Poszukując biżuterii srebrnej często chcemy kupić coś wyjątkowego. W końcu biżuteria to dodatek, który może przyciągnąć spojrzenia i wzbudzić zainteresowanie.

Kolczyki srebrne mogą mieć wielorakie kształty i formy. Od klasycznego banału po ekstrawaganckie i pełne wyrazu oraz treści wzory srebrnych kolczyków.

Firma Fiodo w swojej najnowszej kolekcji przygotowała coś specjalnego z myślą o wymagającej Klientce.

Ciekawą propozycją mogą być asymetryczne srebrne kolczyki księżyc i gwiazda. Są naprawdę okazałe i mogą stanowić doskonały pomysł na prezent.

 

 

 

 

A może delikatne ale jakże wymowne sztyfty srebrne w kształcie kotwicy i steru?

Również ciekawe i bardzo prezentowe są kolczyki sztyfty śnieżynki. Przepiękne z błękitnym oczkiem. Mogą być przeznaczone dla małej dziewczynki.

 

Poniżej nieco klasyki- czarne trójkąty zaklęte w srebrze. Przepiękne i w bardzo dobrej cenie.

Propozycja następna to bardzo ciekawe kolczyki sztyfty w kształcie motyla z kamieniem Swarovski. Ciekawy design, niespotykany. Zakuwana cyrkonia gwarantuje stabilność kryształu. Bardzo orginalne srebrne kolczyki.

 

Koła to klasyka. Jeśli nigdy nie miałaś kół to właśnie teraz nadszedł ten czas. Kolczyki są prztykane, bardzo wygodne do zakładania i zdejmowania. Zadziwiające bo są to imprezowe kolczyki jak również do noszenia w dzień.

 

 

Klasyka może mieć różne oblicza. Oto jedno z nich. Proste paski a jednak z pazurem. Bardzo ciekawe i oryginalne.Doskonałe dla code-dress oraz na codzienne wyjścia.Warto je mieć ponieważ są w bardzo dobrej cenie.

 

Królowa jest tylko jedna a kolczyki srebrne korona są dla wszystkich księżniczek i królowych. Malutkie, wygodne, z kryształkiem. Naprawdę małe dzieło sztuki. Idealne jako malutki upominek.

 

Kolejna odsłona niesymetrycznych kolczyków sztyftów gwiazda i księżyc. Tutaj w bardziej minimalistycznej wersji

 

 

 Na koniec być może najbardziej ciekawe srebrne kolczyki z kłódeczką. Sztyfty niesymetryczne i wzbudzjące zainteresowanie, ponieważ jeden jest dłuższy drugi krótszy.

 

 

Zapraszamy do działu  sztyfty w naszym sklepie internetowym!

 

 https://www.fiodo.pl/category/kolczyki-sztyfty